Truhlářství Vladimír Ungrád

Truhlářství Ungrád

Vladimír Ungrád
Mánesova 1066
517 41 Kostelec nad Orlicí

tel: 739 734 818
 

Rychlý vzkaz

Váš mail:

Zpráva:

Odkazy

Truhlářství Vladimír Ungrád

Zde jsou uvedeny ohlasy od některých zákazníků

V Truhlářství Ungrád v Kostelci n. Orl. jsem si dala dělat postel atypických rozměrů. Pan Ungrád zařídil i matraci která se v těchto rozměrech neprodává. S provedením a rychlostí jsem byla velice spokojená, a proto jsem se rozhodla také pro vestavěné skříně. Opět vše dopadlo na výbornou a celá ložnice mi teď dělá velkou radost. Už také přemýšlím o dalších úpravách bytu, které si určitě dám zase zhotovit u pana Ungráda.

Růžena Moravcová, Rychnov n. Kn., 1. června 2015

S přístupem a prací pana Ungráda jsme byli velmi spokojeni. Vyhotovil pro nás krásné interiérové modřínové schodiště a obložky do dětského pokoje. Vždy byl velmi ochotný, komunikace probíhala bez problémů. Schodiště je velmi precizně zpracováno, výborně se po něm chodí i malým dětem, zábradlí z vitráže vypadá opravdu nádherně. Děkujeme pan Vladimíru Ungrádovi za spolupráci.

Lucie a Karel Martákovi, Potštejn

"Chtěli bychom doporučit všem, kteří mají zájem o truhlářské práce jakéhokoliv druhu pana Vladimíra Ungráda, který vlastní firmu v Častolovicích. S jeho prací a přístupem k zákazníkovi máme ty nejlepší zkušenosti, ať se jednalo o drobnou opravu dřevníka, výstavbu pergoly, výrobu dveří a naposledy i kompletní výrobu kuchyně na zakázku. Vzhledem k těmto skutečnostem pana Ungráda jednoznačně doporučujeme."

Milada a Josef Šerákovi.

"Pan Ungrád pro mě opakovaně pracoval. Vždy jsem se mohl spolehnout na jeho profesionalitu. Práce byla vždy odvedena v dohodnutém termínu a výborné kvalitě. Při realizaci rekonstrukce chalupy mi často pomohl i s dobrými nápady. Vyrobil nám na chalupu (špaletová okna,venkovní i interiérové dveře, samonosné schody, kuchyň, pokládku dřevěné podlahy a palubkové obklady). S jeho prací jsem byl vždy spokojen."

MUDr. Zdeněk Novák

"Se službami Vladimíra Ungráda jsme byli velice spokojeni, dělal kuchyňskou linku na míru futra a celodřevěné schody do podkroví. Pracoval precizně a s velkou ochotou do nejmenších detailů. Můžeme jeho firmu v Častolovicích vřele doporučit. Řemeslník, který je opravdu profesionální."

Manželé Liškovi